top of page

Beetje ademen, thee drinken, fietsen en bootje varen

steffiehooijman
14 jun 2022
1 minuten om te lezen


Je kunt het doen lijken als een vakantie. Dat viel alleen een beetje tegen.

Bij de logopedie moest ik oefenen met goed ademen, dit om stem te kunnen geven. Veel en verstaanbaar is het nog niet, maar oefening baart kunst. Om te slikken oefen ik met lepeltjes thee. Dit tijdens electro stimulatie. Normaal gesproken oefenen mensen met ijswater, maar bij mij helpt warmte beter.

Ik ga twee keer per week poliklinisch naar de electro stimulatie. Met de rolstoeltaxi op en neer naar Utrecht.

4 juli heb ik weer een slikonderzoek bij de kno-arts. Het ballonnetje is nu zo’n 12 uur per dag leeg.

Bij de fysiotherapie heb ik vooral gewerkt aan individuele transfers tussen bed en stoel. Om te kijken of ik overzicht in het verkeer kon houden moest ik alleen door de stad fietsen.

Ook werd er een watersport dag op de Loosdrechtse plassen gehouden. Erg leuk!

Intussen ben ik weer geïnstalleerd in het verpleeghuis.




 
 
 

Recente blogposts

Alles weergeven
Een nachtje in het ziekenhuis slapen

Een nachtje in het ziekenhuis slapen Morgen heb ik al vroeg een ingreep in het umcu, voor mijn stembanden. Ze gaan weer mijn verlamde stemband opvullen met een filler, in de hoop dat mijn stem luider

 
 
 

Opmerkingen


Esscheweg 274   |   5262 LH Vught   |   0411 - 601 349 

Webdesign: Uitstralingisalles.nl

Favicon Studio ROB 2019.png
bottom of page